Get in touch

+46 (0)8-586 107 00
info@7a.se

Locations

7A Centralen

Vasagatan 7

111 20 Stockholm

7A Strandvägen

Strandvägen 7

114 56 Stockholm

7A Odenplan

Norrtullsgatan 6

113 29 Stockholm

Coworkers

Conference & Event

Louise Hellman Strand

Louise Hellman Strand

Director of sales and Operations

louise@7a.se
+46 (0) 8-586 107 06
+46 (0) 76-526 07 06

Kitty Nyberg

Kitty Nyberg

Sales Manager

kitty@7a.se
+46 (0) 8-586 107 84
+46 (0) 76-526 07 84

Dennis Wintzell

Dennis Wintzell

Sales & Reservations

dennis@7a.se
+46 (0) 8-586 107 12
+46 (0) 76-526 07 12

Helen Anstenius

Helen Anstenius

Sales & Reservations

helen@7a.se
+46 (0) 8-586 107 29
+46 (0) 70-742 00 88

Linda Fuglsang

Linda Fuglsang

Sales & Reservations

linda@7a.se
+46 (0) 8-586 107 23
+46 (0) 76-526 07 23

Sophie Strand

Sophie Strand

Sales & Reservations

Sophie@7a.se
+46 (0) 8-586 107 43
+46 (0) 76-526 07 43

Anna Klarheden

Anna Klarheden

Sales & Reservations

anna@7a.se
+46 (0) 8-586 107 53
+46 (0) 70-483 84 13

Frida Norlander

Frida Norlander

Sales & Reservations

frida@7a.se
+46 (0) 8-586 107 69
+46 (0) 76-526 07 69

Vanessa Fransson

Vanessa Fransson

Sales & Marketing Coordinator

vanessa@7a.se
+46 (0) 8-586 107 05
+46 (0) 76-526 07 05

Sara Redelius

Sara Redelius

Sales & Marketing Assistant

sara@7a.se
+46 (0) 8-586 107 54
+46 (0) 70-080 96 45

Office & Lounge

Ida Tengman

Ida Tengman

Director of sales and Operations

ida@7a.se
+46 (0) 8-586 107 45
+46 (0) 76-526 07 45

Aliya Dahlgren

Aliya Dahlgren

Sales Manager

aliya@7a.se
+46 (0) 8-586 107 01
+46 (0) 76-526 07 01

Karolina Ameln

Karolina Ameln

Sales & Leasing

karolina@7a.se
+46 (0) 8-586 107 07
+46 (0) 76-526 07 07

Philip Taube

Philip Taube

Sales & Leasing

philip@7a.se
+46 (0) 8-586 107 55
+46 (0) 76-526 07 55

Isabelle Bonnevier

Isabelle Bonnevier

Sales & Leasing

isabelle@7a.se
08-586 107 38
070 638 00 74

Work with us

Open positions

Receptionist till 7A

Är du en utåtriktad och relationsbyggande person som tycker om att ge riktigt bra service? Drivs du av att vara “i stormens öga” och kan hålla reda på det mesta även när du får flera uppgifter samtidigt? Då kan detta vara tjänsten för dig!

IT-tekniker med mycket hög känsla för service

7A söker en utåtriktad och engagerad IT-tekniker, med hög känsla för service. Är du dessutom en prestigelös och innovativ person som både kan arbeta självständigt och vara en god lagspelare? Då kan detta vara jobbet för dig! Vi erbjuder möjligheten att bli en del av ett engagerat arbetsteam i ett växande företag.

Säljare till 7A Conference & Event

7A växer och vi behöver förstärka vår säljavdelning med en ny engagerad medarbetare. Är du en orädd och social person som med glädje söker upp nya kunder? Drivs du av att arbeta självständigt mot omsättnings- och resultatmål både på kort och lång sikt? Är du duktig på att skapa och underhålla goda affärsrelationer? Då kan detta vara jobbet för dig!

AV-tekniker med erfarenhet inom video

7A söker en utåtriktad och engagerad AV-tekniker, med hög känsla för service. Är du dessutom en prestigelös och innovativ person som både kan arbeta självständigt och vara en god lagspelare? Då kan detta vara jobbet för dig! Vi erbjuder möjligheten att bli en del av ett engagerat arbetsteam i ett växande företag.

Contact us


Give us a call!