Kontakta oss

08-586 107 00
info@7a.se

Adresser

7A Centralen

Vasagatan 7

111 20 Stockholm

7A Strandvägen

Strandvägen 7

114 56 Stockholm

7A Odenplan

Norrtullsgatan 6

113 29 Stockholm

Medarbetare

Konferens & Event

Louise Hellman Strand

Louise Hellman Strand

Director of sales and Operations

louise@7a.se
08-586 107 06
076-526 07 06

Kitty Nyberg

Kitty Nyberg

Sales Manager

kitty@7a.se
08-586 107 84
076-526 07 84

Dennis Wintzell

Dennis Wintzell

Sales & Reservations

dennis@7a.se
08-586 107 12
076-526 07 12

Helen Anstenius

Helen Anstenius

Sales & Reservations

helen@7a.se
08-586 107 29
070-742 00 88

Linda Fuglsang

Linda Fuglsang

Sales & Reservations

linda@7a.se
08-586 107 23
076-526 07 23

Sophie Strand

Sophie Strand

Sales & Reservations

Sophie@7a.se
08-586 107 43
076-526 07 43

Anna Klarheden

Anna Klarheden

Sales & Reservations

anna@7a.se
08-586 107 53
070-483 84 13

Frida Norlander

Frida Norlander

Sales & Reservations

frida@7a.se
08-586 107 69
076-526 07 69

Vanessa Fransson

Vanessa Fransson

Sales & Marketing Coordinator

vanessa@7a.se
08-586 107 05
076-526 07 05

Sara Redelius

Sara Redelius

Sales & Marketing Assistant

sara@7a.se
08-586 107 54
070-080 96 45

Kontor & Lounge

Ida Tengman

Ida Tengman

Director of sales and Operations

ida@7a.se
08-586 107 45
076-526 07 45

Aliya Dahlgren

Aliya Dahlgren

Sales Manager

aliya@7a.se
08-586 107 01
076-526 07 01

Karolina Ameln

Karolina Ameln

Sales & Leasing

karolina@7a.se
08-586 107 07
076-526 07 07

Philip Taube

Philip Taube

Sales & Leasing

philip@7a.se
08-586 107 55
076-526 07 55

Isabelle Bonnevier

Isabelle Bonnevier

Sales & Leasing

isabelle@7a.se
08-586 107 38
070-638 00 74

Jobba hos oss

7A’s vision är ”att skapa en upplevelse utöver det förväntade”. Det gör vi genom att möta varje gäst på ett professionellt och personligt sätt, alltid med hjärta och värme. Vi tror att du som söker en tjänst hos oss är en person som ser möjligheter och glädje i mötet mellan människor och att du är genuint intresserad av att skapa goda kundupplevelser och leverera excellent service.

Om det inte finns någon ledig tjänst som passar dig just nu så är du varmt välkommen att registrera dig på vår karriärsida, då kommer du automatiskt att få ett mail när vi lägger upp nya lediga tjänster.

Lediga tjänster

Receptionist till 7A

Är du en utåtriktad och relationsbyggande person som tycker om att ge riktigt bra service? Drivs du av att vara ”i stormens öga” och kan hålla reda på det mesta även när du får flera uppgifter samtidigt? Då kan detta vara tjänsten för dig!

IT-tekniker med mycket hög känsla för service

7A söker en utåtriktad och engagerad IT-tekniker, med hög känsla för service. Är du dessutom en prestigelös och innovativ person som både kan arbeta självständigt och vara en god lagspelare? Då kan detta vara jobbet för dig! Vi erbjuder möjligheten att bli en del av ett engagerat arbetsteam i ett växande företag.

Säljare till 7A Conference & Event

7A växer och vi behöver förstärka vår säljavdelning med en ny engagerad medarbetare. Är du en orädd och social person som med glädje söker upp nya kunder? Drivs du av att arbeta självständigt mot omsättnings- och resultatmål både på kort och lång sikt? Är du duktig på att skapa och underhålla goda affärsrelationer? Då kan detta vara jobbet för dig!

AV-tekniker med erfarenhet inom video

7A söker en utåtriktad och engagerad AV-tekniker, med hög känsla för service. Är du dessutom en prestigelös och innovativ person som både kan arbeta självständigt och vara en god lagspelare? Då kan detta vara jobbet för dig! Vi erbjuder möjligheten att bli en del av ett engagerat arbetsteam i ett växande företag.

Kontakta oss via e-post


Ring oss!