Kontakta oss

08-586 107 00
info@7a.se

Adresser

7A Posthuset

Vasagatan 28

111 20 Stockholm

7A Centralen

Vasagatan 7

111 20 Stockholm

7A Strandvägen

Strandvägen 7

114 56 Stockholm

7A Odenplan

Norrtullsgatan 6

113 29 Stockholm

Medarbetare

Konferens & Event

Kitty Nyberg

Kitty Nyberg

Head of Sales

kitty@7a.se
076 526 07 84

Emilia Åkesson

Emilia Åkesson

Sales Manager (föräldraledig)

emilia@7a.se
076 526 14 74

Josephine Staedler

Josephine Staedler

Sales Supervisor

josephine@7a.se
076 526 07 12

Linda Fuglsang

Linda Fuglsang

Sales Agent

linda@7a.se
076 526 07 23

Helen Anstenius

Helen Anstenius

Sales Agent

helen@7a.se
070 742 00 88

Anna Klarheden

Anna Klarheden

Sales Agent

anna@7a.se
070 483 84 13

Elizabeth Jonsson

Elizabeth Jonsson

Sales Agent

elizabeth@7a.se
073 082 62 76

Frida Sköldefalk

Frida Sköldefalk

Sales Agent

frida.skoldefalk@7a.se
073 061 52 08

Kontor & Lounge

Ida Tengman

Ida Tengman

Sales Manager

ida@7a.se
076 526 07 45

Aliya Dahlgren

Aliya Dahlgren

CRM

aliya@7a.se
076 526 07 01

Karolina Ameln

Karolina Ameln

Sales Agent (föräldraledig)

karolina@7a.se
076 526 07 07

Isabelle Bonnevier

Isabelle Bonnevier

Sales Agent (föräldraledig)

isabelle@7a.se
070 638 00 74

Louise Bonnevier

Louise Bonnevier

Sales Agent

louise.bonnevier@7a.se
072 017 56 06

Maja Björkman

Maja Björkman

Sales Agent

maja@7a.se
076 526 07 18

Emmy Rämgård

Emmy Rämgård

Sales Agent

emmy.ramgard@7a.se
073 025 51 92

Marknad

Vanessa Fransson

Vanessa Fransson

Marketing Manager

vanessa@7a.se
076 526 07 05

Hannes Bjernhagen

Hannes Bjernhagen

Marketing Communicator

hannes@7a.se
070 080 96 45

Catrin Ahlenius

Catrin Ahlenius

Marketing Assistant

catrin@7a.se
076 526 07 68

Jobba hos oss

7A’s vision är ”att skapa en upplevelse utöver det förväntade”. Det gör vi genom att möta varje gäst på ett professionellt och personligt sätt, alltid med hjärta och värme. Vi tror att du som söker en tjänst hos oss är en person som ser möjligheter och glädje i mötet mellan människor och att du är genuint intresserad av att skapa goda kundupplevelser och leverera excellent service.

Om det inte finns någon ledig tjänst som passar dig just nu så är du varmt välkommen att registrera dig på vår karriärsida, då kommer du automatiskt att få ett mail när vi lägger upp nya lediga tjänster.

Lediga tjänster

”Extrajobb” Conference & Event

AV Technician Conference & Event

Kontakta oss via e-post