Kontakta oss

08-586 107 00
info@7a.se

Adresser

7A Posthuset

Vasagatan 28

111 20 Stockholm

7A Centralen

Vasagatan 7

111 20 Stockholm

7A Strandvägen

Strandvägen 7

114 56 Stockholm

7A Odenplan

Norrtullsgatan 6

113 29 Stockholm

Medarbetare

Konferens & Event

Louise Hellman Strand

Louise Hellman Strand

Director of sales and Operations

louise@7a.se
08-586 107 06
076-526 07 06

Kitty Nyberg

Kitty Nyberg

Sales Manager

kitty@7a.se
08-586 107 84
076-526 07 84

Dennis Wintzell

Dennis Wintzell

Sales & Reservations

dennis@7a.se
08-586 107 12
076-526 07 12

Helen Anstenius

Helen Anstenius

Sales & Reservations

helen@7a.se
08-586 107 29
070-742 00 88

Linda Fuglsang

Linda Fuglsang

Sales & Reservations

linda@7a.se
08-586 107 23
076-526 07 23

Sophie Strand

Sophie Strand

Sales & Reservations

Sophie@7a.se
08-586 107 43
076-526 07 43

Anna Klarheden

Anna Klarheden

Sales & Reservations

anna@7a.se
08-586 107 53
070-483 84 13

Frida Norlander

Frida Norlander

Sales & Reservations

frida@7a.se
08-586 107 69
076-526 07 69

Linda Hammarström

Linda Hammarström

Sales & Reservations

linda.hammarstrom@7a.se
+46 (0) 8-586 107 82
+46 (0) 76-526 07 82

Kontor & Lounge

Ida Tengman

Ida Tengman

Director of sales and Operations

ida@7a.se
08-586 107 45
076-526 07 45

Aliya Dahlgren

Aliya Dahlgren

Sales Manager

aliya@7a.se
08-586 107 01
076-526 07 01

Karolina Ameln

Karolina Ameln

Sales & Leasing

karolina@7a.se
08-586 107 07
076-526 07 07

Philip Taube

Philip Taube

Sales & Leasing

philip@7a.se
08-586 107 55
076-526 07 55

Isabelle Bonnevier

Isabelle Bonnevier

Sales & Leasing

isabelle@7a.se
08-586 107 38
070-638 00 74

Richard Sundqvist

Richard Sundqvist

Sales & Leasing

richard@7a.se
076-526 14 71

Marknad

Vanessa Fransson

Vanessa Fransson

Marketing Manager

vanessa@7a.se
08-586 107 05
076-526 07 05

Sara Redelius

Sara Redelius

Sales & Marketing Coordinator

sara@7a.se
08-586 107 54
070-080 96 45

Chatrin Ahlenius

Chatrin Ahlenius

Sales & Marketing Coordinator

chatrin@7a.se
08-586 107 68
076-526 07 68

Jobba hos oss

7A’s vision är ”att skapa en upplevelse utöver det förväntade”. Det gör vi genom att möta varje gäst på ett professionellt och personligt sätt, alltid med hjärta och värme. Vi tror att du som söker en tjänst hos oss är en person som ser möjligheter och glädje i mötet mellan människor och att du är genuint intresserad av att skapa goda kundupplevelser och leverera excellent service.

Om det inte finns någon ledig tjänst som passar dig just nu så är du varmt välkommen att registrera dig på vår karriärsida, då kommer du automatiskt att få ett mail när vi lägger upp nya lediga tjänster.

Lediga tjänster

Affärsutvecklare Digitalisering

7A befinner sig i en expansiv fas och öppnade nyligen upp vår fjärde och största anläggning. Vi söker nu dig som vill vara med och leda vår digitala utvecklingsresa, med fokus på kundnytta, tillgänglighet, interaktion och användarvänlighet. Har du tidigare erfarenhet av projektledning, med viss systemkunskap, och har varit med i upphandlingsprocesser? Då kan du vara rätt person för jobbet!

Kontakta oss via e-post


Ring oss!