Kontakta oss

08-586 107 00
info@7a.se

Adresser

7A Posthuset

Vasagatan 28

111 20 Stockholm

7A Centralen

Vasagatan 7

111 20 Stockholm

7A Strandvägen

Strandvägen 7

114 56 Stockholm

7A Odenplan

Norrtullsgatan 6

113 29 Stockholm

Medarbetare

Konferens & Event

Kitty Nyberg

Kitty Nyberg

Head of Sales

kitty@7a.se
08-586 107 84
076 526 07 84

Sophie Strand

Sophie Strand

Sales Agent (föräldraledig)

Sophie@7a.se
08-586 107 43
076 526 07 43

Emilia Åkesson

Emilia Åkesson

Sales Agent

emilia@7a.se
08-586 107 74
076 526 14 74

Linda Fuglsang

Linda Fuglsang

Sales Agent

linda@7a.se
08-586 107 23
076 526 07 23

Helen Anstenius

Helen Anstenius

Sales Agent

helen@7a.se
08-586 107 29
070 742 00 88

Kontor & Lounge

Ida Tengman

Ida Tengman

Sales Manager

ida@7a.se
08-586 107 45
076 526 07 45

Aliya Dahlgren

Aliya Dahlgren

CRM

aliya@7a.se
08-586 107 01
076 526 07 01

Karolina Ameln

Karolina Ameln

Sales Agent

karolina@7a.se
08-586 107 07
076 526 07 07

Philip Taube

Philip Taube

Sales Agent

philip@7a.se
08-586 107 55
076 526 07 55

Isabelle Bonnevier

Isabelle Bonnevier

Sales Agent

isabelle@7a.se
08-586 107 38
070 638 00 74

Louise Bonnevier

Louise Bonnevier

Sales Assistant

louise.bonnevier@7a.se
08-586 107 89
072 017 56 06

Marknad

Ingrid Gilsdorf

Ingrid Gilsdorf

Head of Marketing & Digitalization

ingrid@7a.se
076 525 95 34

Vanessa Fransson

Vanessa Fransson

Marketing Manager

vanessa@7a.se
08-586 107 05
076 526 07 05

Catrin Ahlenius

Catrin Ahlenius

Marketing Assistant

catrin@7a.se
08-586 107 68
076 526 07 68

Jobba hos oss

7A’s vision är ”att skapa en upplevelse utöver det förväntade”. Det gör vi genom att möta varje gäst på ett professionellt och personligt sätt, alltid med hjärta och värme. Vi tror att du som söker en tjänst hos oss är en person som ser möjligheter och glädje i mötet mellan människor och att du är genuint intresserad av att skapa goda kundupplevelser och leverera excellent service.

Om det inte finns någon ledig tjänst som passar dig just nu så är du varmt välkommen att registrera dig på vår karriärsida, då kommer du automatiskt att få ett mail när vi lägger upp nya lediga tjänster.

Lediga tjänster

AVT-tekniker/produktionsledare

Extrajobb Konferens & Event

Kontakta oss via e-post