Kontakta oss

08-586 107 00
info@7a.se

Adresser

7A Posthuset

Vasagatan 28

111 20 Stockholm

7A Centralen

Vasagatan 7

111 20 Stockholm

7A Strandvägen

Strandvägen 7

114 56 Stockholm

7A Odenplan

Norrtullsgatan 6

113 29 Stockholm

Medarbetare

Sales & Marketing

Kitty Nyberg

Kitty Nyberg

Head of Sales & Marketing (interim)

kitty@7a.se
076 526 07 84

Sophie Blomqvist Strand

Sophie Blomqvist Strand

Sales Coordinator

sophie@7a.se
076 526 07 43

Josephine Staedler

Josephine Staedler

Sales Agent
Conference & Event

josephine@7a.se
076 526 07 12

Anna Klarheden

Anna Klarheden

Sales Agent
Conference & Event

anna@7a.se
070 483 84 13

Frida Sköldefalk

Frida Sköldefalk

Sales Agent
Conference & Event

frida.skoldefalk@7a.se
073 061 52 08

Frida Norlander

Frida Norlander

Sales Agent
Conference & Event

frida@7a.se
073 088 05 78

Louise Bonnevier

Louise Bonnevier

Sales Agent
Office & Lounge

louise.bonnevier@7a.se
072 017 56 06

Maja Björkman

Maja Björkman

Sales Agent
Office & Lounge

maja@7a.se
076 526 07 18

Karolina Ameln Ringö

Karolina Ameln Ringö

Sales Agent
Office & Lounge

karolina@7a.se
076 526 07 07

Jobba hos oss

7A’s vision är ”att skapa en upplevelse utöver det förväntade”. Det gör vi genom att möta varje gäst på ett professionellt och personligt sätt, alltid med hjärta och värme. Vi tror att du som söker en tjänst hos oss är en person som ser möjligheter och glädje i mötet mellan människor och att du är genuint intresserad av att skapa goda kundupplevelser och leverera excellent service.

Om det inte finns någon ledig tjänst som passar dig just nu så är du varmt välkommen att registrera dig på vår karriärsida, då kommer du automatiskt att få ett mail när vi lägger upp nya lediga tjänster.

Lediga tjänster

Vi har för närvarande inga tjänster lediga.

Kontakta oss via e-post